EKO - ZLOT  HUFCA  SZPROTAWA   >>ŚWIAT ZA 100 LAT<<   MAŁOMICE 2010

Do Małomic  zlecieliśmy się w dniu 23 kwietnia do godziny 17.30, po odebraniu klas szkolnych, na czas zlotu zamienionych w nasze kwatery, pobraniu  sprzętu noclegowego odbył się bardzo roboczy apel, w którym podano informacje o przebiegu zlotu w Małomicach. W ramach zadań przedzlotowych drużyny zlotowe przygotowały prezentacje przedsięwzięć podejmowanych w środowisku działania drużyny na rzecz ochrony środowiska oraz walorów przyrodniczych okolicy, piosenkę i rymowankę ekologiczną na ognisko oraz  wykonanie dla swojej drużyny jednakowego wspólnego elementu  wyróżniającego drużynę.Było całkiem fajnie, kto nie bywszy niech żałuje...  dziękujemy gospodarzom zlotu za gościnność i niespodziewane niespodzianki:) wszystkie były miłe :)  Druhnie Stasi Borowik dziękujemy za tajemnicę ciasta na podpłomyki  i ich wypieku. Szczególne podziękowania dla druhny komendantki zlotu  Anety Świtały. Było nas na na zlocie jakby trochę mniej, czego nie potwierdzał jednak panujący szum i śmiechy / do samego bladego świtu, a może i jeszcze dłużej :)

Film ze zlotu <<KLIKAJ TUTAJ>>

Fotogaleria ze zlotu <<KLIKAJ TUTAJ>>